Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Дражувальник 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта. Професійна підготовка на виробництві. Стаж роботи за професією обсипальника кондитерських виробів 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: прийоми та правила накатування й оброблення різних видів драже; принцип роботи та правила експлуатації котлів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес накатування та обробки цукрових видів драже. Завантажує дражувальні котли корпусами драже, поливає сиропом, пересипає цукровою пудрою. Регулює швидкість обертання котлів і тривалість стадії обробки корпусів. Стежить за рівномірним нарощуванням шару цукрової оболонки, її вирівнюванням та шліфуванням. Вивантажує готову продукцію.