Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Карамельник 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта. Професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією карамельника 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: основні властивості й відмінні ознаки карамельних мас, барвників, кислот та есенцій; правила та прийоми введення в карамельну масу барвників, кислот, есенцій, перемішування маси; види браку карамельної маси та способи його усунення.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Підносить і вивантажує карамельну масу на охолоджувальні столи. Вносить у карамельну масу барвники, кислоти та есенції. Перемішує масу й передає її на оброблення. Відбирає брак. Виконує інші складніші роботи за вказівкою та під керівництвом карамельника вищої кваліфікації.