Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Готувач крохмального молока 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та мінімальна професійна підготовка на виробництві чи інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологію і технологічний режим промивання крохмалю; способи забезпечення мінімально допустимого вмісту крохмалю у стічних водах; вимоги до якості промивання крохмалю, способи її забезпечення.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес промивання крохмалю на пурифікаторах, відстійно-промивних центрифугах і гідроциклонах. Готує розчин сірчистої кислоти потрібної концентрації і додає її в крохмальне молоко за встановленою схемою. Спускає сокові та промивні води. Розводить осаджений крохмаль водою, перекачує крохмальне молоко на оцукрювачі. Відмиває крохмаль від сторонніх домішок. Забезпечує скорочення втрат із соковими водами. Контролює концентрацію крохмального молока перед гідролізом. Обслуговує механізми і насоси для перекачування крохмального молока.