Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Флотаторник 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та мінімальна професійна підготовка на виробництві чи інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологію і режим флотації; принцип роботи та правила експлуатації флотаційних машин; правила відбору проб і проведення аналізів; вимоги до якості готової продукції.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес освітлення глютенової води і виділення білка з крохмальної суспензії на флотаційних машинах. Регулює надходження суспензії на флотаційні машини, кількість і якість верхніх і нижніх сходів. Дотримується нормативних технологічних показників. Забезпечує взаємозв'язану роботу флотаційної станції з млиново-ситовим і сепараторним відділеннями. Відбирає проби, визначає концентрацію сухих речовин і температуру суспензії. Контролює процес флотації за результатами аналізів.