Категорія - Робітники |  Галузь - Зв'язок
Інструкція для посади "Електромонтер станційного радіотелевізійного устаткування 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 70. Зв'язок", що затверджен наказом Державного комітету зв'язку та інформатизації України 04.10.2000 N 144, погоджений Міністерство праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією електромонтера станційного радіотелевізійного устаткування 5 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: методи регулювання і тренування обслуговуваного устаткування і апаратури; схеми автоматики устаткування; монтажні схеми різної складності; методи усунення пошкоджень в апаратурі.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює технічне обслуговування радіотелевізійного устаткування. Виявляє та усуває пошкодження в автоматизованому устаткуванні з дистанційним керуванням, апаратних наведення, системах блокування і сигналізації передавачів, розподільних пристроях, апаратурі ущільнення, проміжному устаткуванні, трансформаторних підстанціях. Виконує роботи з ремонту й модернізації систем електроживлення за розробленою документацією. Виконує складні монтажні роботи. Вимірює основні якісні та експлуатаційні показники устаткування, систем телесигналізації і телекерування. Визначає основні параметри відеосигналу за осцилограмами. Контролює стан устаткування за сигналами випробувальних рядків. Регулює, налагоджує і тренує обслуговуване устаткування. Керує ремонтом систем наведення антен, систем електроживлення, систем повітряного й водяного охолодження, систем кондиціонування повітря, вентиляційних систем.

Приклади робіт
Виявлення і усунення пошкоджень в автоматизованому устаткуванні з дистанційним керуванням; вимірювання основних якісних і експлуатаційних показників устаткування та систем телесигналізації і телекерування.