Категорія - Робітники |  Галузь - Зв'язок
Інструкція для посади "Електромонтер станційного радіотелевізійного устаткування 7-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 70. Зв'язок", що затверджен наказом Державного комітету зв'язку та інформатизації України 04.10.2000 N 144, погоджений Міністерство праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта (молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією електромонтера станційного радіотелевізійного устаткування 6 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: методи настроювання, регулювання та тренування дослідного та особливо складного устаткування (цифрової, мікропроцесорної техніки); принцип роботи вузлів і устаткування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює технічне обслуговування, регулювання та настроювання дослідного й особливо складного устаткування (цифрова, мікропроцесорна техніка). Тренує дослідне устаткування. Виконує весь комплекс робіт з вимірювання електричних параметрів станційного радіотелевізійного устаткування. Бере участь у розробленні, макетуванні й виготовленні нового устаткування, блоків, плат. Виконує за чинними методиками роботи з обслуговування та ремонту цифрового устаткування.

Приклади робіт
Регулювання і настроювання дослідного й особливо складного устаткування; тренування дослідного устаткування.