Категорія - Робітники |  Галузь - Зв'язок
Інструкція для посади "Електромонтер з обслуговування холодильного устаткування електрозв'язку 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 70. Зв'язок", що затверджен наказом Державного комітету зв'язку та інформатизації України 04.10.2000 N 144, погоджений Міністерство праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією електромонтера з обслуговування холодильного устаткування електрозв'язку 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: конструкцію холодильного устаткування різних систем, схеми розташування трубопроводів, технологічний процес виробництва холоду та коефіцієнт корисної дії холодильного устаткування; контрольно-вимірювальні прилади, які застосовуються; правила приймання та випробування устаткування після ремонту; правила ведення технічної та облікової документації.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Заправляє холодоагентом холодильне устаткування. Регулює роботу насосів, ресиверів, конденсаторів, випарників та інших механізмів холодильного устаткування. Наглядає за роботою двигунів, повітропроводів, апаратури та приладів холодильного устаткування. Виконує ремонт агрегатів та апаратури холодильного устаткування. Бере участь у всіх видах ремонтних робіт. Здійснює контроль та регулювання робочих параметрів холодильного устаткування. Приймає та випробовує відремонтоване холодильне устаткування та обладнання систем кондиціонування повітря. Веде робочу документацію. Виявляє пошкодження в роботі пристроїв холодильного устаткування.

Приклади робіт
Регулювання роботи насосів холодильного устаткування; знімання індикаторних діаграм, випробування відремонтованої системи кондиціонування повітря.