Категорія - Робітники |  Галузь - Зв'язок
Інструкція для посади "Електромонтер з обслуговування холодильного устаткування електрозв'язку 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 70. Зв'язок", що затверджен наказом Державного комітету зв'язку та інформатизації України 04.10.2000 N 144, погоджений Міністерство праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основні закони електротехніки; основні закони фізики стосовно холодильних процесів, будову компресорів, насосів, кондиціонерів, випарників, повітроохолоджувачів, трубопроводів; контрольно-вимірювальні прилади, які застосовуються; способи запобігання та усунення пошкоджень у роботі устаткування; правила технічної експлуатації і технічну документацію холодильного устаткування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Бере участь в обслуговуванні компресорів, насосів, кондиціонерів, випарників, повітроохолоджувачів, трубопроводів та арматури холодильного устаткування, яке застосовується для підтримання параметрів мікроклімату автозалів, де встановлено устаткування і комплекси керування автоматичних електронних станцій. Визначає місця нещільності в хладонових та водяних системах холодильного устаткування. Чистить та змащує механізми устаткування, що обслуговується. Бере участь в поточному та планово-профілактичному ремонті устаткування та трубопроводів.