Категорія - Технічні службовці |  Галузь - Зв'язок
Інструкція для посади "Експедитор", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 70. Зв'язок", що затверджен наказом Державного комітету зв'язку та інформатизації України 04.10.2000 N 144, погоджений Міністерство праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: Інструкцію з технології порядку приймання, оброблення, збереження, перевезення та доставки відправлень спеціального зв'язку; порядок зберігання і носіння вогнепальної зброї, передбачений Інструкцією про порядок придбання, перевезення, зберігання, обліку та використання вогнепальної зброї, боєприпасів до неї на підприємствах зв'язку України; плани направлення відправлень за маршрутами; адміністративно-територіальний поділ України; Правила користування послугами поштового зв'язку; керівництво по прийому міжнародних поштових відправлень; правила з оброблення та відправлення міжнародної прискореної пошти України; нормативні документи Всесвітнього Поштового Союзу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Приймає пакети та посилки. Здійснює загальне та детальне сортування відправлень за міськими та міжміськими маршрутами. Оформляє супровідні документи на прийняті відправлення та видає відправлення на маршрути. Розкриває та запаковує постпакети (депеші). Веде облік оброблюваних відправлень. Складає акти на виявлені будь-які недоліки при обробленні відправлень. Здійснює експлуатаційний та наступний контроль.