Категорія - Технічні службовці |  Галузь - Зв'язок
Інструкція для посади "Контролер технічний поштових вагонів", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 70. Зв'язок", що затверджен наказом Державного комітету зв'язку та інформатизації України 04.10.2000 N 144, погоджений Міністерство праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Стаж роботи провідником-електромонтером поштових вагонів - не менше 2 років.

Знає та застосовує у діяльності: правила, положення, інструкції та інші нормативні документи з питань перевезення пошти та експлуатації поштових вагонів і його обладнання; будову всіх типів поштових вагонів залізниці України; основне обладнання і принцип роботи електрообладнання поштових вагонів; норми забезпечення поштових вагонів інвентарем і приладами; інструкцію провідника-електромонтера поштового вагону; правила технічної експлуатації залізниць України; Інструкцію із сигналізації на залізницях України; Інструкцію з руху поїздів і маневрової роботи на залізницях України; правила ремонту поштових вагонів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює контроль за санітарно-технічним станом поштових вагонів, які відправляються в рейс, прибули з рейсу та знаходяться у резерві (відстої). Перевіряє системи електрообладнання, опалення, водопостачання, вентиляційне і холодильне обладнання та інше. Визначає обсяг ремонтних робіт, здає своєчасно поштові вагони в ремонт, приймає їх з ремонту і веде документацію на поштові вагони. Забезпечує поштовий вагон необхідним інвентарем, протипожежними та опалювальними приладами, паливом, водою та інше. Визначає допустимий рівень завантаженості поштою комор поштових вагонів і вживає заходи щодо рівномірного розподілу вантажу у вагоні. Провадить інструктаж і перевірку знань провідників-електромонтерів з питань експлуатації поштового вагону на шляху прямування. Веде виробничу документацію.