Категорія - Технічні службовці |  Галузь - Зв'язок
Інструкція для посади "Листоноша із супроводження пошти 3-го класу", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 70. Зв'язок", що затверджен наказом Державного комітету зв'язку та інформатизації України 04.10.2000 N 144, погоджений Міністерство праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: правила оброблення пошти; правила та інструкції із супроводження, обміну пошти та схоронності її; розклад руху транспорту на маршруті; правила оформлення документів; порядок укладання пошти на транспорт за групами під час приймання та порядок її здавання, контрольні терміни проходження поштових відправлень; Правила користування послугами поштового зв'язку, Типову інструкцію для листонош по вийманню кореспонденції з поштових скриньок, Правила доставки при доставці пенсії та грошових переказів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Супроводжує та обмінює пошту на маршрутах. Одержує пошту і періодичні видання в початковому пункті, здає та приймає пошту в пунктах обміну, включаючи її навантаження, укладання і розвантаження, виймає письмову кореспонденцію з поштових скриньок.