Категорія - Робітники |  Галузь - Зв'язок
Інструкція для посади "Електромонтер лінійних споруд електрозв'язку та проводового мовлення 7-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 70. Зв'язок", що затверджен наказом Державного комітету зв'язку та інформатизації України 04.10.2000 N 144, погоджений Міністерство праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта (молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією електромонтера лінійних споруд електрозв'язку та проводового мовлення 6 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи електроніки та імпульсної техніки; принципи роботи аналогових і цифрових систем передачі; структурні схеми обслуговуваних НПП і НРП; схеми, порядок включення приладів місцевого оперативного зв'язку; функціональні схеми та принцип дії телефонних апаратів з електронними елементами; конструктивні особливості телефонних апаратів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Встановлює та ремонтує електронне обладнання місцевого оперативного зв'язку. Виконує монтаж контактного приладу спільного захисту. Усуває пошкодження в обслуговуваних НПП і НРП усіх типів. Обслуговує та ремонтує таксофони ускладненого типу. Усуває пошкодження в телефонних апаратах з електронними схемами. Ремонтує в майстерні апарати і таксофони з елементами електроніки (світлової індикації, тривалої пам'яті, підсилювачем прийому та передачі).

Приклади робіт
Встановлення і ремонт електронного обладнання місцевого оперативного зв'язку; усунення пошкоджень в телефонних апаратах з електронними схемами.