Категорія - Робітники |  Галузь - Коксохімічне виробництво
Інструкція для посади "Завантажувач-вивантажувач термоантрацитових печей 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 19. Коксохімічне виробництво", що затверджен наказом міністерства промислової політики України 18.01.2002 N 28. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією завантажувача-вивантажувача термо-антрацитових печей 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес термічної обробки антрациту; будову термоантрацитових печей, механічних вивантажувачів, вентиляторів та іншого устаткування, що обслуговується; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує механічним вивантажувачем у разі видавання готового термоантрациту з термічних печей. Гасить термоантрацит у вивантажувальних бункерах. Регулює подавання води, повітря та відсмоктування газу. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується, бере участь в його ремонті.