Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів
Інструкція для посади "Навійник основи з дроту 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 44. Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України N 28 від 18.01.2002 р.. Погоджен Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією навійника основи з дроту 4 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: конструкцію навійних установок різних типів; призначення, умови застосування та будову складних контрольно-вимірювальних інструментів і приладів; правила користування індикаторним мікрометром.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Навиває основу на навійний вал або барабан для ткання металевих сіток з дроту різних металів та сплавів діаметром до 0,055 мм або з кількістю дротових ниток на 1 дм понад 100. Навиває основу на навійний вал або барабан для ткання синтетичних сіток. Визначає дріт різних металів та сплавів за їх зовнішним виглядом та механічними властивостями.