Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів
Інструкція для посади "Виробник стрічок та металосіток 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 44. Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України N 28 від 18.01.2002 р.. Погоджен Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією виробника стрічок та металосіток 4 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: кінематичні схеми та правила налагодження різних плетільних автоматів; способи налагодження автоматів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Плете металеві сітки на різних плетільних автоматах. Виготовляє транспортерні стрічки із сіток подвійного плетіння великої густини зі з'єднувальними стрижнями із дроту високолегованих марок сталі та сплавів. Виготовляє на автоматах сітки з комірками складної конфігурації із оцинкованого дроту. Налагоджує автомати та верстати. Бере участь в ремонті устаткування.