Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів
Інструкція для посади "Складальник металевих щіток 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 44. Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України N 28 від 18.01.2002 р.. Погоджен Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Короткострокове виробниче навчання або інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову верстатів, що застосовуються під час виготовлення щіток; технічні умови на виготовлення щіток; правила та способи випробування щіток; найменування та маркування металів, що застосовуються.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Складає металеві щітки різних конструкцій. Ріже на станках дріт різних марок на потрібну довжину та гофрує його. Набиває диски. Перевіряє, регулює та центрує диски і щітки за встановленим технологічним процесом. Виготовляє ручним способом та на верстатах щітки з капрону, дроту, щетини і волосу для шліфування та полірування корундових і агатових каменів.