Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості
Інструкція для посади "Оброблювач харчових продуктів і тари 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 7. Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості", що затверджен постановою Державного комітету України по харчовій промисловості 19.02.1997. Погоджений Міністерством праці України, Міністерством сільського господарства і продовольства України, Міністерством рибного господарства України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технічні вимоги до процесу очищення печей від сіркового нагріву; правила обробки місткостей і тари гострою парою, обкурювання сіркою.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює процес обробки місткостей і тари шляхом обкурювання сіркою під керівництвом оброблювача більш високої кваліфікації. Підносить, підвозить продукти і матеріали для обкурювання. Спалює та перемішує сірку. Зачищує камери обкурювання із забезпеченням герметичності. Виключає витяжку вентиляторів. Очищує камери обкурювання від залишків сірки, продуктів, матеріалів. Відкриває камери після обкурювання.