Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості
Інструкція для посади "Налагоджувальник устаткування у виробництві харчової продукції 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 7. Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості", що затверджен постановою Державного комітету України по харчовій промисловості 19.02.1997. Погоджений Міністерством праці України, Міністерством сільського господарства і продовольства України, Міністерством рибного господарства України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: правила експлуатації устаткування, регулювання, виявлення і усунення несправностей у його роботі; режим роботи машин і агрегатів, порядок розбирання, збирання машин та устаткування; вимоги до якості ремонту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Налагоджує, регулює і ремонтує напівавтоматичні лінії, окремі машини та автомати під керівництвом налогоджувальника більш високої кваліфікації. Змащує устаткування, набиває сальники, виконує інші роботи.