Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості
Інструкція для посади "Кондиційник зерна та насіння 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 7. Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості", що затверджен постановою Державного комітету України по харчовій промисловості 19.02.1997. Погоджений Міністерством праці України, Міністерством сільського господарства і продовольства України, Міністерством рибного господарства України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництв, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову кондиціонера, зволожувального устаткування і контрольно-вимірювальних приладів; режим кондиціонування і правила регулювання процесу; способи відбору проб і визначення ступеня обробки продукту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес зволоження олійного насіння і зерна до заданого проценту вологості. Подає насіння і вивантажує його із кондиціонера за допомогою механічного та пневматичного транспорту. Регулює за показаннями контрольно-вимірювальних приладів подачу пари і води. Відбирає проби і визначає ступінь зволоження органолептично та за результатами лабораторних аналізів. Забезпечує приміщення повітрям заданої температури, вологості і чистоти. Чистить решітки кондиціонерів. Змащує устаткування. Прибирає відходи.