Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості
Інструкція для посади "Апаратник дифузії 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 7. Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості", що затверджен постановою Державного комітету України по харчовій промисловості 19.02.1997. Погоджений Міністерством праці України, Міністерством сільського господарства і продовольства України, Міністерством рибного господарства України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією апаратника дифузії 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу, властивості сировини і готової продукції; порядок завантаження та розвантаження дифузорів і дифузійних батарей; правила приготування дезінфікуючих засобів та їх використання; правила експлуатації устаткування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує окремі операції по веденню технологічного процесу добування розчинних речовин у дифузійних апаратах. Завантажує дифузори та дифузійні батареї, вивантажує з них відходи. Відкачує соки у мірники. Запускає та зупиняє апарати. Готує дезінфікуючі засоби; чистить та миє устаткування.