Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Оброблювач виноматеріалів та вина 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта. Професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основні властивості сировини та допоміжних матеріалів; схему комунікацій; принцип роботи та правила користування обслуговуваним устаткуванням.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує окремі прості операції з обробки виноматеріалів і приготування вина під керівництвом оброблювача більш високої кваліфікації. Зливає гущу після перекачування та збору виноматеріалів з осаду, подає її в збірник. Фільтрує виноматеріали. Підключає і відключає шланги, винопроводи до устаткування і місткостей. Чистить, миє зовнішні поверхні устаткування, пристрої, інвентар і підлогу у виробничих приміщеннях. Білить стіни, площадки, лагери. Обтирає технологічні місткості, окурює підвали сірчистим ангідридом.