Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Оброблювач відходів виноробства 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією оброблювача відходів виноробства 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи технології обробки відходів виноробства; основні властивості спирту, дріжджів та винно-кислого вапна; принцип роботи обслуговуваного устаткування, сушарок, насосів, комунікацій; правила роботи з концентрованими кислотами, лугами та способи очищення від них устаткування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес видобування із відходів виноробства винно-кислого вапна, спирту, дріжджів, виноградного насіння, кормового борошна та інших продуктів виноробства під керівництвом оброблювача вищої кваліфікації. Наповнює нейтралізатори бардою або випасом. Готує розчини кислот і лугів. Промиває і сушить винно-кисле вапно, віджимає та сушить дріжджі. Завантажує і розвантажує перегінні апарати, передає відходи на утилізацію. Чистить, миє устаткування, комунікації, місткості.