Категорія - Робітники |  Галузь - Сільське господарство та пов'язані з ним послуги
Інструкція для посади "Птахівник 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 2. Сільське господарство та пов'язані з ним послуги", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України 07.11.2003. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією птахівника 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову кліткових батарей та устаткування в разі кліткового утримування; особливості вирощування та утримання племінної птиці; основні методи селекційно-племінної роботи; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує ручні або частково механізовані роботи з догляду за птицею промислового стада кліткового утримання, за племінним молодняком, батьківським та селекційно-племінним стадами. Годує, напуває птицю, вичищає послід. Вживає заходів щодо підвищення продуктивності птиці, годівлі її збалансованими за харчовими речовинами кормами. Додержується правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.