Категорія - Робітники |  Галузь - Сільське господарство та пов'язані з ним послуги
Інструкція для посади "Свинар 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 2. Сільське господарство та пов'язані з ним послуги", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України 07.11.2003. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: правила годівлі та утримання свинопоголів'я; правила та способи приймання приплоду і надання першої допомоги під час опоросів та в разі захворювання тварин; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує допоміжні роботи з догляду за поголів'ям свиней. Приймає опороси під час чергування. Підгодовує свиноматок та поросят. Надає першу допомогу тваринам, що захворіли, та виконує інші роботи з догляду за свинями. Приймає, зважує та переганяє тварин. Стежить за збереженням поголів'я. Додержується правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.