Категорія - Робітники |  Галузь - Сільське господарство та пов'язані з ним послуги
Інструкція для посади "Оброблювач шкур 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 2. Сільське господарство та пов'язані з ним послуги", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України 07.11.2003. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: топографію та структуру волосяного покриву і шкірної тканини шкур різних видів тварин; державні стандарти на невичинені шкури тварин; чинні інструкції з первинної обробки шкур тварин; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Проводить здирання шкур з туш великої рогатої худоби, коней, свиней, овець, кіз та кролів вручну з використанням пристроїв. Знежирює шкури вручну або за допомогою знежирювальних верстатів. Розбирає та консервує шкури. Додержується правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.