Категорія - Робітники |  Галузь - Сільське господарство та пов'язані з ним послуги
Інструкція для посади "Оператор тваринницьких комплексів та механізованих ферм 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 2. Сільське господарство та пов'язані з ним послуги", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України 07.11.2003. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта. Професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основні вимоги до умов утримання тварин у разі механізації виробничих процесів; правила технічної експлуатації засобів механізації; ознаки найпоширеніших хвороб і основні способи надання першої допомоги тваринам, що захворіли і постраждали; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Приймає велику рогату худобу та коней і забезпечує їх збереження під час чергування, у разі потреби забиває тварин. Годує, напуває хворих тварин. Стежить за роботою механізмів. Викликає чергового слюсаря або електромонтера для ремонту несправних механізмів. Додержується правил і норм охорони праці виробничої санітарії та протипожежного захисту.