Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Машиніст солезбирального комбайна 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією машиніста солезбирального комбайна 5 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову і правила регулювання поворотного механізму гідросистеми та інших вузлів і механізмів комбайна; конструктивні особливості солезбиральних комбайнів; креслення і схеми підвищеної складності; основи гідравліки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує солезбиральним комбайном, обладнаним гідравлічною системою, під час видобування солі та її вантаження на транспортні засоби в басейнах. Пускає комбайн, регулює роботу гідросистеми та інших механізмів комбайна та ремонтує їх.