Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Машиніст солезбирального комбайна 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією машиніста солезбирального комбайна 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову забірної частини солезбиральних комбайнів, обладнаних гідравлічною системою; принцип роботи гідравлічної системи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Бере участь у керуванні солезбиральним комбайном, обладнаним гідравлічною системою. Заводить забірні ножі під пласт солі і регулює їх положення в процесі ламання пласта солі в басейнах. Установлює та пересуває транспортні засоби під навантаження солі в басейнах. Усуває несправності в роботі солезбирального комбайна з гідравлічною системою і бере участь у його ремонті.