Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Навальник солі в басейнах 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за технологічно суміжною професією 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: способи і правила відділення пласта солі і вантаження солі на транспортер; відділення солі від мулу; будову транспортерів і схеми їх підключення; правила встановлення та пересування транспортерів у басейнах; регулювання подавання солі з транспортера на транспортер; причини виникнення несправностей у роботі транспортерів і способи їх усунення.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Підломлює пласт солі. Навалює сіль на транспортуючі пристрої. Вилучає грудки мулу. Встановлює пересувні транспортери в басейнах. Пересуває транспортери залежно від пересування бугра. Підбирає розсип солі уздовж транспортерів. Бере участь у ремонті транспортерів.