Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Оброблювач коньячних спиртів та коньяків 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією оброблювача коньячних спиртів та коньяків 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основні біохімічні властивості коньячних спиртів, коньяків; технологію обробки коньячних спиртів і приготування коньяків; технологічний режим та правила його регулювання під час витримування коньячних спиртів у великих місткостях на спеціально обробленій дубовій клепці; основи технології обробки дубової клепки; будову обслуговуваного устаткування, регулювальних пристроїв, контрольно-вимірювальних приладів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде комплексні технологічні операції витримування та оброблення коньячних спиртів і приготування коньяків. Доглядає коньячні спирти під час витримування. Обробляє дубову клепку для резервуарного витримування коньячного спирту. Розмішує клепки в емальованих резервуарах. Регулює кисневий режим під час витримування коньячних спиртів у великих місткостях на спеціально обробленій дубовій клепці. Періодично миє клепку та проводить її термічне оброблення. Проводить розлив у бочки. Обслуговує устаткування та усуває несправності в його роботі. Контролює та регулює процес приготування коньяків, роботу основного і допоміжного устаткування.