Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Готувач басейнів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією готувача басейнів 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову промислових споруд і ручного котка; способи регулювання тиску на ґрунт; правила та способи вирівнювання та трамбування дна осідних басейнів; способи пересування по басейну.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Вигладжує, планує і трамбує дно басейну. Зрізує ґрунт, розбиває грудки мулу, вирівнює дно, зачищає та трамбує кути осідних басейнів. Проводить огляд і ремонт промислових споруд: канав, дамб, шлюзів та перемичок. Чистить наливні, дренажні та розподільні канавки.