Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Готувач басейнів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією готувача басейнів 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: розташування, будову та призначення осідних і підготовчих басейнів; хімічний склад ропи за наявністю в ній солей та гіпсу; правила переміщення розсолів по басейнах і визначення концентрації розсолів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Розподіляє розсіл за підготовчими басейнами залежно від його концентрації. Підготовляє ропу для передавання її на площі осідних басейнів. Знімає маточні розсоли, дощові води з осідних площин з подальшим скиданням їх в озеро. Визначає хімічний склад ропи на присутність солей брому, гіпсу. Визначає концентрацію ропи.