Категорія - Робітники |  Галузь - Сільське господарство та пов'язані з ним послуги
Інструкція для посади "Оператор цехів для приготування кормів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 2. Сільське господарство та пов'язані з ним послуги", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України 07.11.2003. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: склад і поживність кормів, кормові раціони; потребу тварин у поживних речовинах; будову застосовуваних машин та механізмів; техніку і технологію видалення сторонніх предметів із харчових відходів; способи усунення несправностей у роботі устаткування; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Готує за кормовими рецептами корми для тварин та звірів за допомогою апаратів і механізмів. Подає трубопроводом воду, брагу та інші рідини. Обслуговує механізми та пристрої для видалення із харчових відходів сторонніх предметів. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування. Проводить технічне обслуговування. Регулює устаткування. Додержується правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.