Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Готувач живильних розчинів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та мінімальна професійна підготовка на виробництві чи інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологію приготування живильних розчинів солей, хімікатів, антисептиків; основні відомості про види, властивості і призначення хімікатів, що застосовуються в спиртовому виробництві.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює приготування живильних розчинів солей (карбаміду, тіамонію фосфату, фосфорної кислоти тощо), розчинів антисептиків, суспензії піногаснику. Подає, завантажує хімікати. Пускає механізми розмішування. Підігріває розчини, готує і стерилізує емульсію піногасника. Перевіряє густину та інші показники розчинів. Миє та очищає збірники та реактори.