Категорія - Робітники |  Галузь - Видобування нафти та природного газу
Інструкція для посади "Помічник бурильника плавучого бурильного агрегату у морі 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 6. Видобування нафти та природного газу", що затверджен Міністерством палива і енергетики України 28.07.1999 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта або повна чи базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес буріння вертикальних шурфів у морі; технологію і послідовність операцій з буріння шурфів, спускання і підіймання інструменту та арматури, заливання шурфів і палей цементним розчином; використовуваний інструмент; зав'язування простих морських вузлів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Бере участь в улаштуванні бурильного плавучого агрегату на точці буріння у морі, у підготовці агрегату до роботи, у спусканні та підійманні бурильного інструменту. Перевіряє і підготовляє інструмент, лебідку і насос. Змащує і закріплює окремі вузли.