Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Укладач вагонних партій тютюну 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта. Мінімальна професійна підготовка на виробництві чи інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологію оброблення листового тютюну; ботанічні сорти, типи і підтипи, товарні сорти і підсорти; правила підбирання повагонних партій за ботанічними і товарними сортами відповідно до нарядів на відвантаження; інструкції, таблиці з переводу на розрахункову вологість тютюну; правила зважування пак, пачок і укладання їх у повагонні партії; правила виконання робіт.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Підбирає партії тютюну для тютюнових фабрик. Відбирає відсортований ферментований тютюн за ботанічними та товарними сортами. Підносить (підвозить) паки чи пачки до ватів, зважує, записує дані ботанічного сорту, типу, товарного сорту та фізичної маси. Переводить (за таблицями) фізичну масу паки, пачки на розрахункову вологість, встановлює фактичну і розрахункову масу тютюну. Наносить усі ці показники на етикетки, наклеює їх на паки, пачки, вкладає другий екземпляр етикетки. Відносить (відвозить) і укладає паки чи пачки тютюну в повагонні партії відповідно до наряду на відвантаження. Забезпечує правильність маркування пак, пачок тютюну, складання повагонних партій, установлення фактичної і розрахункової маси тютюну. Оформляє необхідну документацію.