Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Оператор лінії виробництва маргарину 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за технологічно суміжною професією 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: фізико-хімічні властивості і види жирів, будову агрегатів автоматизованої лінії безперервного виготовлення маргарину, змішувачів, насосів високого тиску, гомогенізаторів, витискувальних охолоджувачів, фасувальних автоматів, контрольно-вимірювальних приладів, рецептури маргарину; порядок ведення технічної документації.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес приготування емульсії і маргарину на апаратах потоково-автоматизованої лінії. Набирає компоненти залежно від рецептури, змішує їх і подає на охолодження. Стежить за контрольно-вимірювальними приладами і регулює процес виготовлення емульсії і маргарину. Контролює якість маргарину, що поступає на фасування, вагу пачки, фасування і пакування виготовленої продукції. Веде технічну документацію.