Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Темперувальник жирової основи 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та мінімальна професійна підготовка на виробництві чи інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: фізико-хімічні властивості жирів, інших компонентів маргарину, емульгаторів; рецептури маргарину і харчових жирів, технологію і режими темперування і емульгування; призначення та принцип роботи контрольно-вимірювальних приладів і засобів автоматики; вади маргарину і причини їх виникнення.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес темперування жирової основи маргарину в темперувальних котлах або готує емульсії з жирової основи маргарину, молока, цукрового сиропу та інших компонентів, залежно від рецептури, у змішувачах і емульгаторі. Стежить та регулює температуру компонентів, що поступають у змішувач. Готує розчин солі. Подає розчини барвників, солі, емульгатора та інших складових маргарину в темперувальні котли. Стежить за роботою устаткування. Регулює температурний режим процесу. Подає виготовлену продукцію на автоматичні ваги, у розподільчу каретку холодильного барабана. Очищає, миє устаткування. Веде технічну документацію.