Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Оператор лінії виробництва мила 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за технологічно суміжною професією 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологію оброблення мила в шнек-змішувачах, ВДМ, шнек-пресах, екструдерах; будову, принцип дії та правила безпечного обслуговування устаткування; види й призначення контрольно-вимірювальних приладів, засобів автоматики, щита керування поточної автоматизованої лінії; норми витрат добавок, нари, води та інших матеріалів; вимоги до якості виготовленого мила.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес виготовлення туалетного мила з мильної стружки на агрегатах поточної автоматизованої лінії. Подає у шнек-змішувач мильну стружку, барвники, віддушки та інші добавки залежно від заданої рецептури. Стежить за роботою установки ВДМ у автоматичному режимі, коригує точність дозування вручну. Готує розчини барвників, віддушок та інших добавок, необхідних для фарбування туалетної основи і надання милу відповідної духмяності і товарного вигляду. Запускає, зупиняє, регулює роботу двоступінчастих вакуумних шнек-пресів, екструдерів рафінування, екструдерів "Дуплекс" рафінування під вакуумом, транспортерів та іншого устаткування. Контролює формування якісного бруска мила і його різання. Стежить за температурою води, рівнем мастила, навантаженнями на електродвигуни устаткування.