Категорія - Технічні службовці |  Галузь - Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів
Інструкція для посади "Установник декорацій III категорії", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 82. Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 25.10.2004 N729. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи постановницьких робіт; прийоми та основні правила побудування і розбирання декорацій; теслярську роботу; системи врубок і з'єднань дерев'яних конструкцій; сорти і породи лісоматеріалів; їх застосування і властивості; креслення і ескізи; прийоми роботи на щитових пристроях; призначення деревообробних верстатів і правила їх експлуатації; правила трудового розпорядку; правила охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує підготовчі роботи під час будівництва і розбирання декорацій. Виготовлює за кресленнями та ескізами елементи декорацій із застосуванням вимірювальних і столярних інструментів. Працює на деревообробних верстатах. Будує, збирає декорації з декоративних елементів за кресленнями та ескізами, укріплює їх, розбирає. Обшиває фундусні та каркасні стіни дошками, вагонкою, фанерою, горбилем, кахлями (фанерними). Влаштовує каркаси стін у павільйоні і на натурі (радіусних і з отворами складного обрису). Оброблює стіни під обвалену частково штукатурку, влаштовує каркас під розлом кладки цегляних стін. Влаштовує помости з виготовленням стійок або ж зі сходами і терасами. Виготовлює м'які стелі. Монтує металеві напівсфери. Виготовлює і встановлює постаменти. Настилає підлоги фанерою, штучними плитами, влаштовує фанерні фризи, підлоги з нерівностями. Збирає освітлювальні риштування. Засипає площу декорацій тирсою, піском, землею і будівельним сміттям. Планує площу. Розбирає столярні деталі для подальшого використання під час установлення декорацій.