Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Машиніст пневматичної установки 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта. Мінімальна професійна підготовка на виробництві чи інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову пневматичної завантажувальної установки, режим роботи; правила органолептичної оцінки якості різаного тютюну; марки тютюну, який переробляється; вимоги до якості тютюну, з якого виготовляються цигарки, сигарети; правила обслуговування пневматичної завантажувальної установки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує і регулює пневматичну завантажувальну установку, стежить за її роботою. Вмикає і вимикає транспортер подачі тютюну на стіл завантажувальної установки. Вмикає привід барабанів та струшувальної рамки установки. Подає тютюн вручну до шахт. Стежить за ступенем заповнення шахти, вологістю тютюну, що подається. Видаляє з тютюну сторонні домішки. Очищає і змащує установку. Веде облік згідно з інструкцією.