Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Провідник із супроводження локомотивів і пасажирських вагонів у неробочому стані 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або підготовка безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: правила охорони праці; інструкцію про порядок пересилання локомотивів, моторвагонного рухомого складу і пасажирських вагонів; правила безпеки для робітників залізничного транспорту на електрифікованих дільницях; правила приймання і здавання локомотивів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Бере участь у перевірці технічного стану, оглядає та приймає локомотиви і пасажирські вагони, які пересилаються. Забезпечує безпеку руху при їх пересиланні. Застосовує, у разі потреби, гальмові засоби. Забезпечує схоронність рухомого складу, що пересилається, інструменту, інвентаря, запасних частин, мастильних матеріалів і сигнальних пристроїв згідно з описом. Вживає заходів до забезпечення ремонту локомотивів і вагонів на найближчому пункті за умови виявлення несправностей, які перешкоджають безпечному руху локомотивів і вагонів.