Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Виробник свічок 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та мінімальна професійна підготовка на виробництві чи інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову і правила регулювання роботи обслуговуваного устаткування; правила відбору проб; вимоги до якості прядива, яке використовується для плетення гнотів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Бере участь у процесі варіння свічкової маси та виготовлення гнотів. Подає готову свічкову масу жолобами чи трубопроводами в батези. Перевіряє і регулює температуру свічкової маси та її рівень в батезах. Зливає свічкову масу з батез і подає жолобами чи трубопроводами в свічковідливні машини. Чистить варильні котли й уловлювачі. Відбирає проби. Приймає прядиво зі складу. Підбирає кількість ниток прядива для гноту залежно від діаметра свічок та товщини самої нитки. Заправляє і регулює роботу мотальних та плетільних машин. Укладає гноти в форми й обчищає їх від вузлів. Подає гноти на протравлення.