Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Електромонтер контактної мережі 7-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища або професійно-технічна освіта (молодший спеціаліст, кваліфікований робітник). Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією електромонтера контактної мережі 6 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: принципові схеми та принцип дії приладів діагностики та методики роботи з ними, перелік пристроїв, що відносяться до місць підвищеної небезпеки та правила роботи на них.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Діагностує пристрої контактної мережі за допомогою діагностичної апаратури (АДО, Філій, Діакор, ІЗС-10Н, УК-14ПМ, ВІКС, Тепловізор та ін.). Робить аналіз виробничих вимірів. Вносить виміри у програми персональних ЕОМ. Організовує роботи в умовах підвищеної небезпеки. Здійснює керівництво та виконання усіх видів робіт у пристроях електропостачання, що обслуговуються.

Приклади робіт
Присвоєння розрядів кваліфікації електромонтеру контактної мережі повинно погоджуватися з вимогами правил безпечного обслуговування відповідних пристроїв, а саме: електромонтер контактної мережі 2-го розряду повинен знати правила техніки безпеки в обсязі II групи; 3-го розряду - в обсязі III групи; 4-го розряду - в обсязі IV групи; 5, 6, 7 розряду - в обсязі V групи.