Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Купажник чаю 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією купажника 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологію приготування купажу для виробництва нефасованого байхового чаю; будову утрушувальної машини; правила та норми завантаження купажних барабанів і правила вивантаження з них готової продукції; сортність та види байхового чаю.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Готує купаж для виробництва нефасованого байхового чаю. Змішує відсортований байховий чай з метою одержання стандартних видів готової продукції. Підбирає партії чаю за марками і сортами відповідно до актів-нарядів органолептичної лабораторії. Завантажує чай у купажні барабани до встановленої межі. Вмикає та вимикає купажні барабани. Контролює процес змішування та визначає кінець процесу купажування. Вивантажує чай з барабана і завантажує ящики готової продукції. Вмикає та вимикає утрушувальну машину та утрушує чай у ящики готової продукції із заповненням їх до встановленої ваги нетто. Усуває дрібні несправності в роботі обслуговуваного устаткування. Веде встановлений облік продукції.