Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Розфасовувач тютюну 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта. Мінімальна професійна підготовка на виробництві чи інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: нормативно-технічну документацію; якісні показники тютюну, що йде на розфасування; правила фасування тютюну в пачки; якісні ознаки використовуваних під час розфасування тютюну етикеток, бандеролей, паперу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Розфасовує курильний тютюн у пачки вручну. Приймає готове волокно, етикетки, папір і клей. Укладає волокно у форму, ущільнює його та заклеює бандероль. Зважує волокно. Забезпечує установлену масу пачки курильного тютюну за сортами. Укладає пачки в тару. Додержується вимог інструкції з набивання курильного тютюну, чистоти етикеток і стандартної маси пачок. Вилучає сторонні домішки.