Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Пресувальник ряднини з-під тютюну 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта. Мінімальна професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову преса і принцип його роботи; вимоги до якості пакування рядна, мотузки та іншої тари, способи пакування тари.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Розбирає рядна, закладає їх у машину для очищення від тютюнового пилу чи витрушує тютюн і пил вручну. Сортує очищену тару за встановленими ознаками. Лагодить рядна, сушить, завантажує і розвантажує дезінфекційні камери. Готує до пресування або пакування рядна, сорочки, мотузки та іншу тару з-під тютюну. Пресує тару з-під тютюну на пресах, пакує, обшиває, маркує пачки тари. Чистить, змащує, регулює прес. Обслуговує своє робоче місце. Веде встановлений облік.