Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Розфасовувач тютюну 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта. Мінімальна професійна підготовка на виробництві чи інструктаж. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією розфасовувача тютюну 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: інструкцію з фасування тютюну; основні ознаки якості тютюнового пилу; інструкцію з упакування й укладання тютюну в тару; будову автомата і взаємодію його вузлів і деталей; вимоги до якості тари.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Розфасовує курильний тютюн на автоматі в пачки. Заправляє у автомат етикетки та клей. Регулює, очищає, змащує автомат. Контролює масу пачки шляхом вибіркового зважування пачок. Укладає пачки тютюну в підготовлену тару. Наклеює на тару паспорт, етикетки. Готує автомат до пуску з перевіркою роботи усіх його вузлів.