Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво та розподілення електроенергії
Інструкція для посади "Машиніст гідроагрегатів III група кваліфікації", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 62. Виробництво та розподілення електроенергії. (Із змінами та доповнення, внесеними наказом Міністерства палива та енергетики України від 8 вересня 2003 року N 462), (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства палива та енергетики N 196 від 08.04.2009)", що затверджен наказом Міністерства палива та енергетики України 16.03.2001 N 19. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип роботи й технічні характеристики гідроагрегатів і допоміжного устаткування; електричні схеми власних потреб 0,4 кВ; принцип роботи регуляторів швидкості, маслонапірних установок, засобів вимірювань, захисту гідроагрегатів і сигналізації; допустимі відхилення параметрів; техніко-економічні показники роботи гідроагрегатів, основи гідравліки, електротехніки й механіки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює експлуатаційне обслуговування гідроагрегатів одиничною потужністю до 10 тис.кВт і забезпечує безперебійну й економічну роботу. Здійснює пуск, зупинку, випробування устаткування і перемикання в електричних схемах гідроагрегатів до 0,4 кВ включно. Контролює показання засобів вимірювань, роботу регуляторів швидкості і маслонапірних установок. Ліквідує аварійні ситуації. Виявляє несправності в роботі основного й допоміжного устаткування.