Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Розпушувач тютюну 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта. Мінімальна професійна підготовка на виробництві чи інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: кондиції різаного тютюну; технологічну інструкцію з розпушування тютюну; будову та правила експлуатації пневморозпушувальної установки; будову осаджувальної камери; правила прийому й зважування тютюну.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес розпушування різаного тютюну на пневморозпушувальній установці. Візуально стежить за безперервним потоком різаного тютюну, який подається від тютюнорізальних машин. Перевіряє вологість тютюну і його якість органолептично, приймає і зважує тютюн. Запобігає та усуває дефекти в різаному тютюні (склейки і сторонні домішки). Веде облік. Обслуговує осаджувальну камеру, пневморозпушувальну установку, змащує і очищає їх.